(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
{DATA PROTECTION DECLARATION}
CONTACT

Przepis na kolekcję naklejek

lub

Jak dotrzeć do Młodych Aktywnych Zawodowo podczas zakupów.

 

 

 

Baza ciasta

 

 Krok 1 – Pomysł

Zebraliśmy w jednym miejscu Zespół Edukacji Rozwojowej z Zespołem Komunikacji i mając na uwadze naszą pierwotną koncepcję rozpoczęliśmy obrady nad nowym projektem. Naszym głównym celem, jaki chcieliśmy osiągnąć było stworzenie jasnego, ciekawego i atrakcyjnego hasła. Jako termin akcji wybraliśmy okres świąteczny i ten fakt też chcieliśmy jak najlepiej wykorzystać.

Sklepy nie oferowały nalepek na prezenty, dzięki czemu umożliwiało nam to opracowanie działania na dwóch polach: w sklepach i bezpośrednio wśród klientów. Oczywiście wybraliśmy sklepy popularne wśród Młodych Aktywnych Zawodowo.

Uznaliśmy że dobrym sposobem podnoszenia świadomości naszych odbiorców będzie dodanie do każdej ikony MCR krótkiej wiadomości tekstowej. Następnie zrobiliśmy listę przykładowych haseł i wybraliśmy najlepsze dla każdej ikony.

 

Krok 2 – Kontakt z grafikiem

 

Kontakt z grafikiem, ustalenie ceny i terminu wykonania.

Przesłanie oficjalnych ikon MCR i ich podpisów oraz adresu facebooka.

Grafik wysłał nam propozycję naklejek, która okazała się być wspaniała.

Kupiliśmy również gumowe tasiemki do mocowania naklejek.

 

 

Krok 3 – wykończenie kolekcji

 

Na każdy MCR przypadały dwie naklejki. Musieliśmy je połączyć za pomocą gumowej tasiemki tak, aby wyglądały jak „miniksiążeczki” i można je było łatwiej zabrać. Prawie cały dzień zajęło nam dzielenie naklejek na kolekcje (w sumie zrobiliśmy ponad 500 zestawów!)

Ponieważ chcieliśmy roznieść nalepki do dziesięciu sklepów zakupiliśmy odpowiednią ilość papierowych pudełek, do których wsadziliśmy nasze naklejki i podpisaliśmy je etykietami z napisem„ Darmowe Świąteczne Nalepki”.

Insert Video Stickers_IMVF

 

<poprzednia stronanastępna strona>