(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
{DATA PROTECTION DECLARATION}
CONTACT

Sardine Package

lub

Jak dotrzeć do Młodych Aktywnych Zawodowo podczas festiwali

 

 

 

 

Topping

 

Celem tego przepisu jest przedstawienie jak można dotrzeć do młodych aktywnych zawodowo podczas większych imprez.  To czy i na jaką skalę dotarliśmy do naszej grupy docelowej mogliśmy zmierzyć wzrastającą liczbą fanów, komentarzy i ‘’lajków” na facebooku. Podczas festiwali byliśmy z nimi również w bezpośrednim kontakcie i zauważyliśmy że odznaki i origami „piekło niebo” były strzałem w dziesiątkę!

Podążając za pierwotna strategią rozpowszechniania projektu, wysłaliśmy nasz Sardynkowy Pakiet do biura Sekretarza Stanu i Spraw Zagranicznych, IPAD – Portugalskiego Instytutu Pomocy Rozwojowej, Burmistrza Lizbony, Ambasadora dobrej woli Funduszu Ludnościowego Narodów Zjednoczonych  (UNFPA) Catariny Furtado i do komercynjego radia. Dostaliśmy odpowiedź w formie listu i poparcia na facebooku z biura Sekretarza Stanu  i biura Burmistrza Lizbony.

Również odzew na facebooku był wspierający i mocny.

Będziemy kontynuować promocję MCR poprzez cyfrowy model origami “piekło niebo”

 

 

 

 

 

 

Może ten projekt zainspiruje was do prób dotarcia do odbiorców podczas dużych imprez. Może będą to podstawki pod piwo, może zabawne gry, a może jakakolwiek inna rzecz powiązana z festiwalem. Co to będzie zależy tylko od waszej wyobraźni i kreatywności. Pamiętajcie tylko o poniższych wskazówkach:

- Musi to być powiązane z aktywnością młodych aktywnych zawodowo

- Musi istnieć możliwość rozpowszechniania tego w miejscach odwiedzanych przez młodych aktywnych zawodowo podczas festiwali.

- Jest powiązane z tematem festiwalu

 

Życzymy wam kreatywności i zabawy tym przepisem!


 

<poprzednia stronanastępna strona>