(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
CONTACT

Gdzie można znaleźć Młodych aktywnych zawodowo?

 

Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa aby dotrzeć do naszej grupy docelowej. Młodzi aktywni zawodowo celebrują swój wolny czas od pracy i spędzają go bardzo aktywnie. Relaksują się podróżując, jeżdżąc na rowerze i nartach oraz żeglując, a Ci mieszkający w miastach chodząc do klubów fitness i na siłownię.

 

© Diego Cervo © SXC - Photo by Benjamin Earwicker

 

Kiedy nie uprawiają sportów, można ich spotkać w restauracjach, modnych barach i kawiarniach jedzących obiady, lunche, czy pijących kawę z przyjaciółmi. Większość z nich przywiązuje dużą uwagę do tego co je i jeśli jest to możliwe preferuje żywność organiczną. Dlatego też można ich spotkać w sklepach ze zdrową żywnością i na placach targowych.

Młodzi aktywni zawodowo lubią również rozrywki kulturalne i uprawiają clubbing. Co się tyczy kultury preferują oni dobry film i koncerty dlatego można ich spotkać w kinach i klubach.

 

 

© corepics - Fotolia

 

© SXC - Photo by Roman PlojCzęstym sposobem spędzania przez nich wolnego czasu są zakupy (moda jest dla nich bardzo ważna), dlatego centra handlowe, w których w dzisiejszych czasach znajdują się również kina i restauracje, są dobrym miejscem na przeprowadzenie akcji skierowanej do młodych aktywnych zawodowo.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących życia Młodych Aktywnych Zawodowo? Tutaj poznasz szczegółówe wyniki ankiety.