(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
{DATA PROTECTION DECLARATION}
CONTACT

Gdzie można znaleźć Młodych aktywnych zawodowo?

 

Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa aby dotrzeć do naszej grupy docelowej. Młodzi aktywni zawodowo celebrują swój wolny czas od pracy i spędzają go bardzo aktywnie. Relaksują się podróżując, jeżdżąc na rowerze i nartach oraz żeglując, a Ci mieszkający w miastach chodząc do klubów fitness i na siłownię.

 

© Diego Cervo © SXC - Photo by Benjamin Earwicker

 

Kiedy nie uprawiają sportów, można ich spotkać w restauracjach, modnych barach i kawiarniach jedzących obiady, lunche, czy pijących kawę z przyjaciółmi. Większość z nich przywiązuje dużą uwagę do tego co je i jeśli jest to możliwe preferuje żywność organiczną. Dlatego też można ich spotkać w sklepach ze zdrową żywnością i na placach targowych.

Młodzi aktywni zawodowo lubią również rozrywki kulturalne i uprawiają clubbing. Co się tyczy kultury preferują oni dobry film i koncerty dlatego można ich spotkać w kinach i klubach.

 

 

© corepics - Fotolia

 

© SXC - Photo by Roman PlojCzęstym sposobem spędzania przez nich wolnego czasu są zakupy (moda jest dla nich bardzo ważna), dlatego centra handlowe, w których w dzisiejszych czasach znajdują się również kina i restauracje, są dobrym miejscem na przeprowadzenie akcji skierowanej do młodych aktywnych zawodowo.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących życia Młodych Aktywnych Zawodowo? Tutaj poznasz szczegółówe wyniki ankiety.