(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Zdroje
{DATA PROTECTION DECLARATION}
Kontakt

Zajímavé metody rozvojového vzdělávání mohou zasáhnout nové cílové skupiny 

aneb

Vytváříme nové recepty pro nováčky v rozvojovém vzdělávání

 

Představte si, že hodíte do mísy reklamní techniky a rozvojové vzdělávání a zamícháte. Co vám z toho vznikne? Rozvojové vzdělávání "nové chuti"...

My, skupina nevládních neziskových organizací ze čtyř evropských zemí, jsme se pokusili spojit to nejlepší z oblastí reklamy a rozvojové osvěty. Během vzdělávacích 25 akcí, které jsme zorganizovali během dvou let,  

 

 

jsme používali techniky reklamy a marketingu a smíchali jsme je s tématy rozvojového vzdělávání. A především: zaměřili jsme se na cílové skupiny, které byly podobným kampaním dříve spíše uzavřené.  Speciálně jsme se zaměřili na novou vzrůstající cílovou skupinu, tzv. “Mladé profesionály”.

 

© helix - Fotolia© SXC - Photo by Muris Kuloglija Kula

 

Většinou je jim mezi 25 a 35 lety, pracují na vyšších pozicích v ekonomii, administrativě, médiích nebo kultuře, nebo jsou studenti budoucí absolventi. Času sice nemají nazbyt, ale mají většinou dostatek finančních prostředků a rádi udávají trendy pro jiné skupiny. 

V této databázi naleznete naše zkušenosti sepsané v “receptech” na uspořádání vzdělávacích akcí. 

Pokud jste nezisková organizace, která by také ráda oslovila novou cílovou skupinu, můžete se našimi zkušenostmi nechat inspirovat. 

A samozřejmě bychom Vás také rádi vyzvali, abyste se s námi podělili o své nejlepší zkušenosti a nápady  a pomohli nám k tomu, aby se tato stránka stala místem výměny zajímavých nápadů z oblasti tvorby rozvojových vzdělávacích akcí.