(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
{DATA PROTECTION DECLARATION}
CONTACT

Interesująca edukacja rozwojowa może dotrzeć do nowych grup

 

lub

Tworzenie nowych przepisów dla nowych gości edukacji rozwojowej

 

 

Wyobraźmy sobie, że do jednej wielkiej miski wkładamy edukację rozwojową i reklamę, a następnie  porządnie je ze sobą mieszamy... Co otrzymamy? Ciasto o zupełnie nowym, wyrazistym smaku.

My, konsorcjum organizacji pozarządowych rozpowszechnione w 4 krajach europejskich, przyjrzeliśmy się najlepszemu marketingowi i edukacji rozwojowej. Podczas 25 działań

 

 

 

 

na przestrzeni 2 lat używaliśmy różnych technik reklamy i marketingu. Zmieszaliśmy je z tematyką globalnego rozwoju dzięki czemu stworzyliśmy wiele atrakcyjnych akcji, za pomocą których dotarliśmy do osób bliskich naszym działaniom. W szczególności dotarliśmy do nowo powstającej grupy społecznej, która nazywana jest Młodymi Aktywnymi Zawodowo.

 

© helix - Fotolia© SXC - Photo by Muris Kuloglija Kula

 

Młodzi Aktywni Zawodowo (MAZ) to osoby w wieku 25 do 35 lat, pracujące na wysokich stanowiskach w gospodarce, administracji i życiu kulturowym lub będące studentami chcącymi stać się takimi pracownikami. Ograniczeni czasem, ale posiadający wystarczająco dużo pieniędzy, pragną czegoś więcej i wyznaczają trendy dla innych grup. 

W tej bazie danych podzielimy się naszymi doświadczeniami i “przepisami” na akcje rozwojowe.

Jeżeli wy, jako organizacja pozarządowa, pragniecie dotrzeć z edukacją rozwojową do jak najszerszej grupy odbiorców zachęcamy was do zapoznania się z tym, jak my przeprowadzaliśmy nasze akcje i jaki miały one przebieg.

Pragniemy was również zaprosić do podzielenia się z nami waszymi doświadczenia i pomysłami, dzięki czemu strona ta stanie się miejscem wymian idei dotyczących edukacji rozwojowej.