(M)BAKE
THE WORLD A BETTER PLACE
Wrażenia
{DATA PROTECTION DECLARATION}
CONTACT

Przepis na kolekcję naklejek

lub

Jak dotrzeć do Młodych Aktywnych Zawodowo podczas zakupów.

 

 

Podsumowanie

 

W tym przepisie opiszemy jak wyprodukować i rozpowszechnić naklejki na świąteczne prezenty. Na etykietkach znajdowało się miejsce na imię obdarowywującego i obdarowywanego oraz informacje dotyczące MCR. Naklejki zostawiliśmy u pracowników sklepów, którzy rozdawali je klientom.

Używając krótkich haseł i sloganów, zarówno w języku angielskim jak i portugalskim, chcielismy aby ten projekt podniósł zainteresowanie Młodych aktywnych zawodowo Milenijnymi Celami Rozwoju. Aby osiągnąć nasz główny cel jakim jest projekt „Lifestyle & MCR” każda naklejka będzie zawierała również adres naszej strony facebook gdzie młodzi będą inspirowani i zachęcani do zmiany swoich zachowań dotyczących biedy, konsumpcji, uczciwego handlu, równości płci.

Pomimo goniącego nas czasu (Święta były tuż tuż) IMVF zdążyło przedstawić kolekcję grupie testowej, która oceniła je pozytywnie. W tym przepisie chcemy pokazać jak dotrzeć z edukacją rozwojową do młodych aktywnych zawodowo odwiedzających sklepy. Jest to receptura jak wyprodukować rzecz (przydatną sprzedającym oraz kupującym), dzięki której przemycimy tematy edukacji rozwojowej osobom, do których nie dotarlibyśmy w żaden inny sposób. W tej akcji również wykorzystaliśmy ideę Casual Learning’u.

Mamy nadzieję, że poprzez ten przepis zainspirujemy Was do przeprowadzenia własnych akcji w sklepach!

 

<poprzednia stronanastępna strona>